Informacje prasowe

2016-06-03_Wypadek Aleksandra Doby na oceanie To niestety koniec Trzeciej Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej Aleksandra Doby. Wypadek, jakiego doznał kajakarz już na wodach oceanu, zmusił go do rezygnacji z dalszej podróży.

2016-05-31_Krok od oceanu We wtorek, 31 maja o godzinie 12:15 czasu nowojorskiego Aleksander Doba przy ciągle dość silnym wietrze przekroczył trudną do pokonania granicę na styku kontynentu północnoamerykańskiego i Oceanu Atlantyckiego, przepływając pod mostem Verrazano Narrows. Był to jeden z trudniejszych etapów jego Trzeciej Transatlantyckiego Wyprawy Kajakowej.

2016-05-18_Najpierw marzenia_potem_plany Nigdy nie jest za późno na realizację marzeń. Udowadnia to na pewno Aleksander Doba – Człowiek Roku National Geographic 2015, który mimo swoich 70 lat, nie ustaje w działaniu. 29 maja tego roku, o 13:07 czasu nowojorskiego podróżnik po raz trzeci zwoduje swój oceaniczny kajak „OLO” na Atlantyk. Będzie to już trzecia wyprawa, ale pierwsza w historii próba pokonania Atlantyku na trasie północnej z kontynentu (USA) na kontynent (Europa).

2016-04-11_Zamykanie transatlantyckiego kręgu. 29 maja tego roku Aleksander Doba po raz trzeci zwoduje swój oceaniczny kajak zwany „OLO” na Atlantyku. W odróżnieniu od dwóch poprzednich wypraw, kajakarz tym razem będzie płynąć w kierunku wschodnim.

2016-03-23_W_jedności_sila_Polak_potrafi – 8 dni, ponad 400 wspierających, 45 000 zł już zebranych pieniędzy! Takim społecznym zaufaniem może cieszyć się nie kto inny, jak światowej sławy kajakarz Aleksander Doba, emerytowany inżynier z Polic k/Szczecina.

2016-03-15 Kajakiem przez Atlantyk – Polak potrafi!  Czy można przepłynąć kajakiem ocean? Czy można zrobić to więcej niż jeden raz? Niemożliwe? A jednak. Aleksander Doba, emerytowany inżynier z Polic wyrusza na kolejna wyprawę transatlantycką.

© Aleksander Doba. All Rights Reserved. | Made by Sorus Publishing | Powered by Klienter.com | This site is a part of GoEnterGo.com Travel Community